NSCSNBN015PDUNV
SENSOR PRES 15PSI DIFF 12V SIP
Paket/Kılıf
4-SIP
Seri / Aile Numarası
NSCSNBN015PDUNV
NSCSNBN015PDUNV Hakkında
Honeywell NSCSNBN015PDUNV, ±15PSI (±103.42kPa) çalışma basıncında diferansiyel basınç ölçümü için tasarlanmış 4-SIP kasa tipi sensördür. Wheatstone Bridge çıkış tipine sahip bu komponent, 0-155mV aralığında analog sinyal üretir ve 1.5V-12V güç kaynağında çalışabilir. ±0.25% doğruluk sınıfı ile endüstriyel uygulamalarda, hava akışı kontrolü, filtre takip sistemi ve basınç farklılığı monitorizasyonunda kullanılır. -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışır ve PCB üzerine direkt montaj için barbless port stiline sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±0.25%
Applications Board Mount
Maximum Pressure ±30PSI (±206.84kPa)
Operating Pressure ±15PSI (±103.42kPa)
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Output 0 mV ~ 155 mV (5V)
Output Type Wheatstone Bridge
Package / Case 4-SIP, Dual Ports, Same Side
Part Status Active
Port Style Barbless
Pressure Type Differential
Supplier Device Package 4-SIP
Termination Style PC Pin
Voltage - Supply 1.5V ~ 12V