NSCSANN015PGUNV
BRD MNT PRESSURE SENSORS
Seri / Aile Numarası
NSCSANN015PGUNV
NSCSANN015PGUNV Hakkında
Honeywell NSCSANN015PGUNV, PCB montajlı vented gauge basınç sensörüdür. Wheatstone Bridge çıkış tipine sahip bu komponent, 0-30PSI (0-206.84kPa) basınç aralığında 0-77.5mV çıkış sağlar. ±0.25% doğruluk oranı ile hassas ölçümler yapabilir. 1.5V ile 12V arasında beslenme gerilimi gerektiren sensör, -40°C ile +85°C sıcaklık aralığında çalışır. 4-SIP paket ile yapılandırılmış ve yan port barbed tasarımına sahip olup, endüstriyel kontrol sistemleri, klima, su arıtma ve gaz ölçüm uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±0.25%
Operating Pressure 15PSI (103.42kPa)
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Output 0 mV ~ 77.5 mV (5V)
Port Style Barbed
Pressure Type Vented Gauge
Supplier Device Package 4-SIP
Termination Style PC Pin
Voltage - Supply 1.5V ~ 12V