NSCMNNN010BAUNV
SENSOR PRESS ABSOLUTE 10BAR
Paket/Kılıf
8-SMD
Seri / Aile Numarası
NSCMNNN010BAUNV
NSCMNNN010BAUNV Hakkında
Honeywell NSCMNNN010BAUNV, 10 bar (1700 kPa) maksimum basınç kapasitesiyle mutlak basınç ölçümü için tasarlanmış SMD tipi sensördür. Wheatstone Bridge çıkışlı bu komponent, 0-91.5 mV aralığında sinyal üretir ve 1.5V ile 12V arasında beslenebilir. ±0.25% doğruluk sınıfı ve -40°C ile 85°C işletme sıcaklık aralığı ile geniş uygulama yelpazesine sahiptir. PCB montajı için 8-SMD J-Lead paketlemesine sahip olan sensör, endüstriyel ölçüm sistemleri, HVAC kontrol üniteleri, medikal cihazları ve otomotiv uygulamalarında kullanılabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±0.25%
Applications Board Mount
Maximum Pressure 246.56PSI (1700kPa)
Operating Pressure 145.04PSI (1000kPa)
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Output 0 mV ~ 91.5 mV (5V)
Output Type Wheatstone Bridge
Package / Case 8-SMD, J-Lead
Part Status Active
Port Style No Port
Pressure Type Absolute
Supplier Device Package 8-SMT
Termination Style J Lead
Voltage - Supply 1.5V ~ 12V