NRVTSA4100ET3G
DIODE SCHOTTKY 100V 4A SMA
Paket/Kılıf
SMA
Seri / Aile Numarası
NRVTSA4100ET3G
NRVTSA4100ET3G Hakkında
NRVTSA4100ET3G, onsemi tarafından üretilen yüksek hızlı Schottky doğrultma diyotudur. 100V ters gerilim ve 4A ortalama doğrultma akımı kapasitesine sahip olan bu bileşen, 680mV ön yönlü gerilime ve 9µA ters sızıntı akımına sahiptir. DO-214AC (SMA) yüzey montaj paketinde sunulan diyot, 500ns altında hızlı geri toplanma özelliği gösterir. -55°C ile 175°C arasında çalışabilen bu komponent, güç kaynakları, sıyıcılar, invertörler ve yüksek frekans uygulamalarında kullanılır. Düşük düşüş gerilimi sayesinde enerji verimliliği sağlar ve ısı üreimini azaltır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 55pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 4A
Current - Reverse Leakage @ Vr 9 µA @ 100 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case DO-214AC, SMA
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SMA
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 680 mV @ 4 A