NRVTS8100PFST3G
DIODE SCHOTTKY 100V 8A TO277-3
Paket/Kılıf
TO-277
Seri / Aile Numarası
NRVTS8100PF
NRVTS8100PFST3G Hakkında
NRVTS8100PFST3G, onsemi tarafından üretilen 100V Schottky doğrultucu diyottur. 8A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesi ile yüksek akım uygulamalarında kullanılır. Fast Recovery özellikleri sayesinde 500ns'den düşük anahtarlama sürelerine sahiptir. Surface Mount TO-277-3 PowerDFN paketinde sunulan bu bileşen, SMPS devreleri, invertör uygulamaları, güç kaynakları ve DC-DC dönüştürücülerde yer alır. -55°C ile 175°C arasında çalışır, 100V ters voltaj dayanımı ve 8A'de 820mV forward voltajı karakteristikleri bulunmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 660pF @ 1V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 8A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 100 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case TO-277, 3-PowerDFN
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-277-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 820 mV @ 8 A