NRVTS10120EMFST3G
DIODE SCHOTTKY 120V 10A 5DFN
Seri / Aile Numarası
NRVTS10120
NRVTS10120EMFST3G Hakkında
NRVTS10120EMFST3G, onsemi tarafından üretilen 120V Schottky doğrultucu diyottur. 10A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesi ile tasarlanmış olup, 5DFN (8-SOFL) yüzey montajlı pakette sunulmaktadır. Forward voltajı 10A'de maksimum 820mV olan bu diyot, fast recovery özelliğine sahiptir (≤500ns, >200mA). -55°C ile 175°C junction sıcaklık aralığında çalışır ve 120V'ta 30µA ters sızıntı akımı gösterir. Güç kaynakları, invertörler, switched-mode power supply (SMPS) ve enerji dönüştürme uygulamalarında kullanılan kompakt bir çözümdür.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 30 µA @ 120 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case 8-PowerTDFN, 5 Leads
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package 5-DFN (5x6) (8-SOFL)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 120 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 820 mV @ 10 A