NRVBB30H30CT-1G
DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V TO262
Paket/Kılıf
TO-262-3 Long Leads
Seri / Aile Numarası
NRVBB30H30CT
NRVBB30H30CT-1G Hakkında
NRVBB30H30CT-1G, onsemi tarafından üretilen Schottky diyot dizi bileşenidir. Common cathode yapılandırmasıyla tasarlanan bu komponent, 30V'a kadar ters gerilim kapasitesi ile çalışır. Diyot başına 15A ortalama doğrultulmuş akım sağlayabilir ve hızlı iyileştirme özelliğine (500ns altında) sahiptir. Forward voltajı 15A'da 480mV ile sınırlıdır. TO-262-3 paketinde (I²Pak) sunulan bu komponent, güç kaynakları, frekans dönüştürücüler, motor kontrol devreleri ve güç yönetimi uygulamalarında kullanılır. -55°C ile 150°C arasında çalışabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 800 µA @ 30 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package I2PAK (TO-262)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 480 mV @ 15 A