NRVBA2H100NT3G
DIODE SCHOTTKY 2A 100V 1201 SMA2
Paket/Kılıf
SMA
Seri / Aile Numarası
NRVBA2H100NT3G
NRVBA2H100NT3G Hakkında
NRVBA2H100NT3G, onsemi tarafından üretilen 2A kapasiteli Schottky doğrultucu diyottur. 100V ters gerilim derecelemesi ile tasarlanmış olan bu bileşen, DO-214AC (SMA) SMD paketinde sunulmaktadır. 790mV maksimum ileri gerilim düşüşü ve 8µA ters sızıntı akımı özellikleriyle güç kaynakları, AC-DC dönüştürücüler ve anahtarlama devreleri gibi uygulamalarda kullanılır. 500ns'nin altındaki hızlı iyileşme süresi, yüksek frekanslı anahtarlama uygulamalarında ve anahtarlı güç kaynakları tasarımlarında tercih edilmesini sağlar. -65°C ile 175°C arasında çalışabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 2A
Current - Reverse Leakage @ Vr 8 µA @ 100 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-214AC, SMA
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SMA
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 790 mV @ 2 A