NRVB8H100MFSWFT1G
DIODE SCHOTTKY 8A 100V SO8FL
Seri / Aile Numarası
NRVB8H100MFSWFT1G
NRVB8H100MFSWFT1G Hakkında
NRVB8H100MFSWFT1G, onsemi tarafından üretilen 8A/100V Schottky doğrultma diyotudur. SO8FL paket tipi (5-DFN 5x6) ile surface mount uygulamalarına uygun tasarlanmıştır. 900mV forward voltaj düşümü ve 2µA ters sızıntı akımı özelliğine sahiptir. Fast recovery karakteristiği (≤500ns) sayesinde anahtarlama uygulamalarında, güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler ve motorlu cihazlarda kullanılır. -55°C ile 175°C arasında çalışır ve aktif üretimde olan bir komponenttir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 8A
Current - Reverse Leakage @ Vr 2 µA @ 100 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case 8-PowerTDFN, 5 Leads
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package 5-DFN (5x6) (8-SOFL)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 8 A