NRVB8H100MFST1G
DIODE SCHOTTKY 100V 8A 5DFN
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
8-PowerTDFN
Seri / Aile Numarası
NRVB8H100MF
NRVB8H100MFST1G Hakkında
NRVB8H100MFST1G, onsemi tarafından üretilen 100V Schottky doğrultucu diyottur. 8A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesi ile güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler ve anahtarlamalı güç kaynaklarında kullanılır. Fast recovery karakteristiğine (≤500ns) sahip olan bu diyot, düşük ileri gerilim düşüşü (900mV @ 8A) ile verimli enerji aktarımını sağlar. 5x6mm 5-DFN paket içinde sunulan komponentin çalışma sıcaklığı -55°C ile 175°C arasında değişebilir. 2µA ters sızıntı akımı ile güvenilir performans gösterir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 8A
Current - Reverse Leakage @ Vr 2 µA @ 100 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case 8-PowerTDFN, 5 Leads
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package 5-DFN (5x6) (8-SOFL)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 8 A