NRVB30H100MFST3G
DIODE SCHOTTKY 100V 30A 5DFN
Paket/Kılıf
8-PowerTDFN
Seri / Aile Numarası
NRVB30H100MF
NRVB30H100MFST3G Hakkında
NRVB30H100MFST3G, onsemi tarafından üretilen 100V 30A kapasiteli Schottky doğrultma diyodudur. 5DFN (5x6mm) yüzey montajlı pakette sunulan bu bileşen, 900mV iletkendirme voltajı ve 500ns'den kısa hızlı geri kurtarma süresi ile karakterizedir. -55°C ile +150°C arasında çalışan bu diyot, güç kaynakları, anahtarlanmış mod regülatörleri, AC-DC dönüştürücüler ve yüksek akım uygulamalarında kullanılır. Düşük ön voltaj düşüşü ve hızlı komütasyon özellikleri sayesinde verimliliği artırır ve ısıl yönetimi iyileştirir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 30A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 100 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case 8-PowerTDFN, 5 Leads
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package 5-DFN (5x6) (8-SOFL)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 30 A