NRTS8100PFST3G
DIODE SCHOTTKY 8A 100V TO277-3
Paket/Kılıf
TO-277
Seri / Aile Numarası
NRTS8100
NRTS8100PFST3G Hakkında
NRTS8100PFST3G, onsemi tarafından üretilen 8A kapasiteli Schottky doğrultma diyotudur. 100V ters voltaj (Vr) desteğinde çalışan bu bileşen, 820mV forward voltaj düşümü ile karakterizedir. Surface mount TO-277-3 paketinde sunulan diyot, fast recovery özelliğine sahip olup (≤500ns), -55°C ile 175°C arasında çalışabilir. 660pF kapasitansı (1V, 1MHz) ve 100µA ters sızıntı akımı (100V) ile belirtilir. Güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler, enerji yönetim devreleri ve yüksek frekanslı anahtarlama uygulamalarında kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 660pF @ 1V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 8A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 100 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case TO-277, 3-PowerDFN
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-277-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 820 mV @ 8 A