NRTS6100PFST3G
100V 6A TRENCH SCHOTTKY
Paket/Kılıf
TO-277
Seri / Aile Numarası
NRTS6100
NRTS6100PFST3G Hakkında
NRTS6100PFST3G, onsemi tarafından üretilen 100V 6A Trench Schottky diyottur. Surface mount TO-277-3 PowerDFN paketi ile sunulan bu bileşen, düşük ön gerilim düşümü (680mV @ 6A) ve hızlı recovery karakteristiği (≤500ns) sayesinde güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler ve anahtarlama uygulamalarında kullanılır. -55°C ile +175°C arasında çalışabilir. 100V ters gerilimde 50µA sızıntı akımına sahip olup, 1MHz'de 827pF kapasitansa sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 827pF @ 1V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 6A (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 µA @ 100 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case TO-277, 3-PowerDFN
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-277-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 680 mV @ 6 A