NRTS30120MFST3G
120V30A TRENCH SCHOTTKY
Paket/Kılıf
8-PowerTDFN
Seri / Aile Numarası
NRTS30120MFST
NRTS30120MFST3G Hakkında
NRTS30120MFST3G, onsemi tarafından üretilen 120V/30A Trench Schottky diyottur. Surface mount 8-PowerTDFN pakette sunulan bu komponent, doğrultma uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 950mV forward voltage ve 150µA reverse leakage akımı ile karakterize edilmiştir. Fast recovery özellikleri sayesinde ≤500ns kurtarma süresi sunar. -55°C ile 175°C arasında çalışabilir. Anahtarlama güç kaynakları, DC/DC dönüştürücüler ve diğer doğrultma devrelerinde uygulanır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 1470pF @ 1V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 30A (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 150 µA @ 120 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case 8-PowerTDFN, 5 Leads
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package 5-DFN (5x6) (8-SOFL)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 120 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 950 mV @ 30 A