NRTS30100MFST3G
100V30A TRENCH SCHOTTKY
Paket/Kılıf
8-PowerTDFN
Seri / Aile Numarası
NRTS30100
NRTS30100MFST3G Hakkında
NRTS30100MFST3G, onsemi tarafından üretilen 100V 30A Trench Schottky doğrultma diyotudur. Surface mount 8-PowerTDFN (5-DFN 5x6) paketinde sunulan bu bileşen, hızlı anahtarlama uygulamaları için tasarlanmıştır. 760mV maksimum iletkens gerilimi ile düşük enerji kaybı sağlar. -55°C ile 175°C arasında çalışır ve 500ns'den kısa recovery time'ı vardır. Güç kaynakları, AC-DC dönüştürücüler, motor kontrol ve endüstriyel elektronik uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 2540pF @ 1V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 30A (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 100 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case 8-PowerTDFN, 5 Leads
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package 5-DFN (5x6) (8-SOFL)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 760 mV @ 30 A