NRTS12100PFST3G
DIODE SCHOTTKY 12A 100V TO277-3
Paket/Kılıf
TO-277
Seri / Aile Numarası
NRTS12100PFST3G
NRTS12100PFST3G Hakkında
NRTS12100PFST3G, onsemi tarafından üretilen 12A kapasiteli Schottky doğrulttucu diyottur. 100V maksimum reverse gerilim ve 800mV forward gerilim karakteristiğine sahiptir. TO-277-3 (PowerDFN) surface mount paketinde sunulan bu diyot, hızlı recovery süresi (≤500ns) ile düşük gerilim ve yüksek akım uygulamalarında kullanılmaya uygundur. -55°C ile 175°C arasında güvenli çalışma sağlar. Güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler ve yüksek hızlı anahtarlama devreleri gibi uygulamalarda tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 930pF @ 1V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 12A
Current - Reverse Leakage @ Vr 120 µA @ 100 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case TO-277, 3-PowerDFN
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-277-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 800 mV @ 12 A