NRTS10100PFST3G
DIODE SCHOTTKY 10A 100V TO277-3
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
TO-277
Seri / Aile Numarası
NRTS10100PFST3G
NRTS10100PFST3G Hakkında
NRTS10100PFST3G, onsemi tarafından üretilen 10A kapasiteli Schottky doğrultucu diyottur. 100V ters voltaj derecelendirilmesiyle, düşük forward voltage düşüşü (780 mV @ 10A) ve hızlı recovery zamanı (≤500ns) özellikleri sayesinde güç kaynakları, inverterler, DC-DC konvertörleri ve düşük voltaj doğrultma uygulamalarında kullanılır. TO-277-3 PowerDFN paketi ile yüksek ısı dağıtımı sağlar. -55°C ile +175°C arasında güvenilir çalışma sunar. SMD montajla kompakt devre tasarımlarına uygun hale gelmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 760pF @ 1V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 100 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case TO-277, 3-PowerDFN
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-277-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 780 mV @ 10 A