NPH-8-100GH
SENSOR PRES 15PSI GAUGE TO-8
Seri / Aile Numarası
NPH-8-100GH
NPH-8-100GH Hakkında
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±0.1%
Operating Pressure 15PSI (103.42kPa)
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Output 0 mV ~ 100 mV