NPA33M100
CAP ALUM 33UF 20% 100V AXIAL
Seri / Aile Numarası
NPA33M
NPA33M100 Hakkında
NPA33M100, NTE Electronics tarafından üretilen 33 µF kapasitesi ve 100 V rated voltage'a sahip bi-polar alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial through-hole montaj tipine sahip bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklık aralığı ile geniş uygulama yelpazesinde yer alabilir. 85°C'de 1000 saat ömür süresi belirtilmiştir. Ses amplifikatörleri, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel elektrik devrelerinde kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Bi-Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V