NPA-730B-10WG
SENSOR PRESSURE GAUGE 10" H2O
NPA-730B
NPA-730B-10WG Hakkında
NPA-730B-10WG, Amphenol Advanced Sensors tarafından üretilen vented gauge tip basınç sensörüdür. 10 inç H2O (2.49 kPa işletme ve 34.47 kPa maksimum) ölçüm aralığına sahip olan bu komponent, board mount uygulamaları için tasarlanmıştır. 14-bit I²C dijital çıkış sağlayan sensör, ±1.5% doğruluk oranı ile hassas ölçümler gerçekleştirir. Geniş sıcaklık aralığında (-40°C ile 125°C arasında) çalışabilmesi ve sıcaklık kompansasyonu özelliği sayesinde endüstriyel ve tıbbi uygulamalarda, HVAC sistemlerinde, gaz akış ölçümünde ve basınç izleme sistemlerinde kullanılır. Dual top barbed port tasarımı ve gull wing terminasyon stiline sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±1.5%
Applications Board Mount
Features Temperature Compensated
Maximum Pressure 5PSI (34.47kPa)
Operating Pressure 0.36PSI (2.49kPa)
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Port Style Barbed
Pressure Type Vented Gauge
Supplier Device Package 14-SOIC
Termination Style Gull Wing
Voltage - Supply 3.135V ~ 3.465V