NPA-100B-030A
SENSOR PRES 30PSI ABSOLUT SMD
Paket/Kılıf
6-SMD
Seri / Aile Numarası
NPA-100B
NPA-100B-030A Hakkında
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±1.5%
Applications Board Mount
Maximum Pressure 60PSI (413.69kPa)
Operating Pressure 30PSI (206.84kPa)
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Output 100 mV ~ 166 mV