NPA-100B-015G
SENSOR PRES 15PSI GAUGE SMD
Paket/Kılıf
6-SMD
Seri / Aile Numarası
NPA-100B-015G
NPA-100B-015G Hakkında
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±1.5%
Applications Board Mount
Maximum Pressure 60PSI (413.69kPa)
Operating Pressure 15PSI (103.42kPa)
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Output 100 mV ~ 166 mV