NLW300-16
CAP ALUM 300UF 16V AXIAL
Seri / Aile Numarası
NLW300
NLW300-16 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics NLW300-16, 300 µF kapasitans değerine sahip 16V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial, Can paketlemesi ile üretilmiş through-hole montaj tipindedir. 1.1Ohm ESR değeri ve 425.5 mA ripple current kapasitesi (10 kHz'de) ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 1000 saatlik ömür ömrü 105°C'de garanti edilmiştir. Kutuplu yapısı nedeniyle doğru polarite ile bağlanması gerekir.
Applications General Purpose
Capacitance 300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.1Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 425.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 370 mA @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 16 V