NLW200-16
CAP ALUM 200UF 16V AXIAL
Seri / Aile Numarası
NLW200-16
NLW200-16 Hakkında
NLW200-16, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 200 µF kapasiteli, 16V rated axial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenmek için tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında güvenilir çalışma sunan bu kondansatör, 1000 saat ömrü 105°C'de belirtilmiştir. 1.7Ω ESR değeri ile düşük empedans özellikleri, 120 Hz'de 270 mA ve 10 kHz'de 310.5 mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve analog devreler gibi alanlarda kullanılır. Polar yapısı nedeniyle kutuplu bağlantı gerekir.
Applications General Purpose
Capacitance 200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.7Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 310.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 270 mA @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 16 V