NHPJ15S600G
DIODE GEN PURP 600V 15A TO220FP
Paket/Kılıf
TO-220-2 Full Pack
Seri / Aile Numarası
NHPJ15S600G
NHPJ15S600G Hakkında
NHPJ15S600G, Rochester Electronics tarafından üretilen genel amaçlı doğrultma diyotudur. 600V ters voltaj ve 15A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip, fast recovery tipinde bir silikon diyottur. TO-220-2 Full Pack paketinde sunulan bu komponent, AC/DC power kaynakları, converterler, invertörler ve endüstriyel elektronik uygulamalarında yer alır. 50 ns reverse recovery time ile hızlı anahtarlama özelliği gösterir. -55°C ile 150°C işletme sıcaklığı aralığında çalışabilir. Through-hole montaj yöntemi ile PCB'ye monte edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 60 µA @ 600 V
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-2 Full Pack
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 50 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220-2 Full Pack
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 3.2 V @ 15 A