NF4EB-12V-A
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 12VDC
Seri / Aile Numarası
NF4EB
NF4EB-12V-A Hakkında
Panasonic NF4EB-12V-A, 12VDC bobin gerilimine sahip 4PDT (4 Form C) genel amaçlı sinyal rölesidir. 2 Amper kontakt akımı kapasitesiyle kontrolü gerektiren elektrik devrelerinde geçiş işlemlerini sağlamaktadır. 220VAC ve 220VDC'ye kadar gerilimde çalışabilmektedir. Non-latching coil tipi, 36.7mA bobini akımı ve 15ms işletme süresi özelliklerine sahiptir. -40°C ile +65°C işletme sıcaklığı aralığında kullanılabilir. Gümüş ve altın kaplı kontakları endüstriyel kontrol sistemleri, ölçüm cihazları ve otomasyon uygulamalarında tercih edilir. Through-hole montaj tipli PC pin terminasyonu ile PCB'ye doğrudan yerleştirilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 36.7 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form 4PDT (4 Form C)
Contact Material Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Rating (Current) 2 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 9.6 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -40°C ~ 65°C
Release Time 10 ms
Switching Voltage 220VAC, 220VDC - Max