NEVH47M350EF
CAP ALUM 47UF 350V RADIAL
Seri / Aile Numarası
NEVH47M350EF
NEVH47M350EF Hakkında
NEVH47M350EF, NTE Electronics tarafından üretilen 47 µF kapasitansına sahip 350V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can paketlemesi ile through-hole montajı destekler. -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 1000 saat ömür süresine sahiptir. Polar yapısı ve -10%, +75% toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve stabilizasyon uygulamalarında kullanılır. AC/DC dönüştürücüleri, amplifikatörler ve düzenleme devrelerinde yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 350 V