NEVH33M350EF
CAP ALUM 33UF 350V RADIAL
Seri / Aile Numarası
NEVH33M350EF
NEVH33M350EF Hakkında
NEVH33M350EF, NTE Electronics tarafından üretilen 33 µF kapasitanslı 350 V voltaj değerlendirilmesine sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış bu bileşen, -25°C ile 85°C arasında çalışmak üzere belirtilmiştir. 85°C'de 1000 saatlik ömür ile tasarlanmıştır. Polar yapısı ve ±10/+75% tolerans değerleri ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. Güç kaynakları, filtrele devreler ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 350 V