NEVH3.3M250BB
CAP ALUM 3.3UF 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
NEVH3.3M250BB
NEVH3.3M250BB Hakkında
NEVH3.3M250BB, NTE Electronics tarafından üretilen 3.3 µF kapasitesinde 250V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi paketleme ile through-hole montaj için tasarlanmıştır. Polar yapısı sayesinde DC uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 85°C'de 1000 saat ömre sahiptir. Toleransı -10%, +75% aralığındadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, endüstriyel kontrol sistemleri ve consumer elektronik cihazlarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 3.3 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 250 V