NEVH2.2M250AB
CAP ALUM 2.2UF 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
NEVH2.2M250AB
NEVH2.2M250AB Hakkında
NEVH2.2M250AB, NTE Electronics tarafından üretilen 2.2 µF kapasiteli, 250V nominal gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Through Hole montaj tipi ile PCB'ye dikey olarak monte edilir. -40°C ile 85°C arası çalışma sıcaklığı aralığında, 85°C'de 1000 saat ömür sağlar. ±10%, +75% tolerans ile üretilmiş polar yapılı bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynağı filtreleme, AC bağlantı, darbe tutturma ve zaman sabiti uygulamalarında kullanılır. Radial can paket tipi kompakt tasarımı ile yüksek yoğunluklu PCB tasarımlarına uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 2.2 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 250 V