NEVH1.0M250AB
CAP ALUM 1UF 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
NEVH1.0M250AB
NEVH1.0M250AB Hakkında
NTE Electronics NEVH1.0M250AB, 1 µF kapasitanslı 250V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can paket tipinde tasarlanmış through-hole montaj uygulamalarına uygundur. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 1000 saatlik ömür garantisi sağlar. ±10%/-75% tolerans ile üretilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devre tasarımları, filtreleme ve AC geçiş uygulamalarında kullanılır. Kutuplu kondansatör olduğu için doğru polarite ile bağlanması gerekir.
Applications General Purpose
Capacitance 1 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 250 V