NEVH1.0M160AA
CAP ALUM 1UF 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
NEVH1.0M160AA
NEVH1.0M160AA Hakkında
NEVH1.0M160AA, NTE Electronics tarafından üretilen 1 µF kapasitanslı, 160 V rated gerilime sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenmek üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir ve 85°C'de 1000 saat ömür süresi garantisine sahiptir. -10%, +75% tolerans aralığı ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. Polar yapısı nedeniyle doğru kutuplandırılması gerekir.
Applications General Purpose
Capacitance 1 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 160 V