NEVH100M350HA
CAP ALUM 100UF 350V RADIAL
Seri / Aile Numarası
NEVH100M350HA
NEVH100M350HA Hakkında
NEVH100M350HA, NTE Electronics tarafından üretilen 100 µF kapasitansına sahip 350V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can paket tipinde tasarlanmış olup through-hole montajı için uygundur. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu polar kondansatör, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 1000 saatlik ömre sahiptir. ±10%, +75% toleransı ile sağlanan komponent, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 350 V