NEVH100M250II
CAP ALUM 100UF 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
NEVH100M250II
NEVH100M250II Hakkında
NEVH100M250II, NTE Electronics tarafından üretilen 100µF kapasitanslı, 250V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can paket tipi ile Through Hole montajına uygun olan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilmektedir. 85°C sıcaklıkta 1000 saat ömür süresi belirtilmiştir. -10% ile +75% tolerans aralığında üretilen komponentin polar yapısı, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve filtreleme devrelerinde kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 250 V