NEV68M25
CAP ALUM 68UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
NEV68M
NEV68M25 Hakkında
NEV68M25, NTE Electronics tarafından üretilen 68 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanıma uygundur. Radial, Can paket tipi ile through hole montajına destektir. ±20% toleransı, -40°C ~ 85°C işletme sıcaklık aralığında 85°C'de 1000 saat ömürlü tasarımı bulunmaktadır. Güç kaynağı filtresi, sinyal işleme ve AC/DC dönüştürücü uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Polar yapısı nedeniyle doğru kutuplandırma gerektirir.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V