NEV22M25AA
CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
NEV22M25AA
NEV22M25AA Hakkında
NEV22M25AA, NTE Electronics tarafından üretilen 22 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial montaj tipi ile PCB'ye through-hole yöntemiyle monte edilir. ±20% tolerans ile ±2.2µF hassasiyete sahiptir. -40°C ile 85°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında 85°C'de 1000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Güç kaynakları, filtre devreler, zaman gecikmesi uygulamaları ve işaret işleme devreleri gibi genel elektronik uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V