NEV10000M6.3GI
CAP ALUM 10000UF 20% 6.3V RAD
Seri / Aile Numarası
NEV10000M6.3GI
NEV10000M6.3GI Hakkında
NEV10000M6.3GI, NTE Electronics tarafından üretilen radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10000 µF kapasitans ve 6.3 V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 1000 saat ömrü (85°C'de) ile güç kaynakları, ses sistemleri ve filtre devreleri gibi alçak gerilim uygulamalarında kullanılır. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip bu polar kondansatör, through-hole montajı destekleyen radial can paketinde sunulmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V