NEHH22M250ED
CAP ALUM 22UF 250V AXIAL
Seri / Aile Numarası
NEHH22M250ED
NEHH22M250ED Hakkında
NTE Electronics NEHH22M250ED, 22 µF kapasitansı ve 250 V rated voltage'a sahip axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türüne uygun olan bu polarize kondansatör, geniş genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 1000 saat ömür garantisi sunur. Toleransı -10%, +75% aralığında olup, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, endüstriyel kontrol sistemleri ve elektronik cihazlarda filtreleme ve depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 250 V