NEHH220M160HB
CAP ALUM 220UF 160V AXIAL
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
NEHH220M160HB
NEHH220M160HB Hakkında
NEHH220M160HB, NTE Electronics tarafından üretilen 220µF kapasitanslı, 160V rated voltage özelliklerine sahip axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. Geniş çalışma sıcaklık aralığı (-40°C ~ 85°C) ve 1000 saat ömür garantisi (85°C'de) ile genel amaçlı elektronik uygulamalarında güç kaynakları, ses devrelerinde ve sinyal işleme devreleri başta olmak üzere filtreleme, enerji depolama ve sinyal geçişi uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 160 V