NEHH1.0M350BA
CAP ALUM 1UF 350V AXIAL
Seri / Aile Numarası
NEHH1.0M350BA
NEHH1.0M350BA Hakkında
NEHH1.0M350BA, NTE Electronics tarafından üretilen 1 µF kapasitanslı, 350 V rated voltajlı axial monolitik alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 85°C'de 1000 saat ömür garantisi ile tasarlanmıştır. ±10/-75% tolerans değerleri ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. Polar yapısı nedeniyle devreye doğru kutupları gözlenerek bağlanmalıdır.
Applications General Purpose
Capacitance 1 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 350 V