NEH22M16AA
CAP ALUM 22UF 20% 16V AXIAL
Seri / Aile Numarası
NEH22M16AA
NEH22M16AA Hakkında
NEH22M16AA, NTE Electronics tarafından üretilen 22 µF kapasitesine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu polar kondansatör, axial lead montajına uygun tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilmiş olup, -40°C ile +85°C arasında çalışır. 85°C sıcaklıkta 1000 saatlik yaşam süresi garantisi bulunmaktadır. Ses devrelerinde, güç kaynakları, filtreleme ve zaman ayarlama uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V