NEH1500M16
CAP ALUM 1500UF 20% 16V AXIAL
Seri / Aile Numarası
NEH1500M16
NEH1500M16 Hakkında
NEH1500M16, NTE Electronics tarafından üretilen 1500 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal voltaj ile tasarlanmış, axial montaj tipinde Through Hole konfigürasyonunda sunulur. ±20% tolerans ile standartlaştırılan bu polarize kondansatör, -40°C ile 85°C arasında güvenli çalışabilir ve 85°C'de 1000 saat yaşam süresi garantilidir. Genel amaçlı uygulamalar için elverişli olan bu bileşen, güç kaynakları, ses devreleri, filtre uygulamaları ve zaman sabiti gerektiren devreler gibi geniş bir elektrik mühendisliği uygulamasında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V