ND260N08KHPSA1
DIODE BG-PB50ND-1
Paket/Kılıf
Module
Seri / Aile Numarası
ND260N08KHPSA1
ND260N08KHPSA1 Hakkında
Infineon Technologies tarafından üretilen ND260N08KHPSA1, BG-PB50ND-1 paketinde sunulan bir güç doğrultucu diyotudur. 260A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesi ve 800V maksimum geriye doğru voltaj derecelendirmesi ile, endüstriyel güç kaynakları, kaynak cihazları ve motor kontrol uygulamalarında kullanılır. Standard tipi diyot olarak >500ns geri kazanım hızına sahiptir. Maksimum 1.32V ileri voltaj düşümü (800A'da) ile verimli enerji dönüşümü sağlar. Chassis mount tipinde montaj için tasarlanmıştır. Junction sıcaklığı 150°C'ye kadar çalışabilir. Cihazın kullanımdan kaldırıldığı (obsolete) durumda olduğu dikkate alınmalıdır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 260A
Current - Reverse Leakage @ Vr 30 mA @ 800 V
Diode Type Standard
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)
Package / Case Module
Part Status Obsolete
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package BG-PB50ND-1
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 800 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.32 V @ 800 A