ND03K00222K--
THERM NTC 2.2KOHM 3630K DISC
Üretici
Elco (AVX)
Paket/Kılıf
Disc
Seri / Aile Numarası
ND03K00222K
ND03K00222K-- Hakkında
ND03K00222K, Elco (AVX) tarafından üretilen NTC termistör türü sıcaklık sensörüdür. 25°C'de 2.2kΩ nominal dirençle -55°C ile +150°C arasında çalışan bu disc tipi komponent, sıcaklık ölçümü ve kontrol uygulamalarında kullanılır. B Value 3630K toleransı ±2%, dirençin ±10% toleransı ile hassas sıcaklık dedektörü olarak HVAC sistemleri, ısıl managements uygulamaları, tıbbi cihazlar, endüstriyel kontrol sistemleri ve termostatlarda yer almaktadır. Ø3.5mm x 3.0mm boyutundaki disc kasa tipi, through-hole montajı destekler ve maksimum 250mW güç tüketir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
B Value Tolerance ±2%
B25/85 3630K
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case Disc, 3.5mm Dia x 3.0mm W
Part Status Active
Power - Max 250 mW
Resistance in Ohms @ 25°C 2.2k
Resistance Tolerance ±10%