NCP15XF101E03RC
SENSOR NTC 100 OHM 3250K 0402
Seri / Aile Numarası
NCP15XF101E03RC
NCP15XF101E03RC Hakkında
Murata Electronics tarafından üretilen NCP15XF101E03RC, kompakt 0402 yüzey montajlı NTC termistör sensörüdür. 25°C'de 100 ohm nominal dirençle, -40°C ile 125°C arasında sıcaklık ölçümü ve kontrolü uygulamalarında kullanılır. ±3% direnç ve B değeri toleransı ile tutarlı termal karakteristik sağlar. Düşük güç tüketimi (100 mW max) ile cep telefonları, bilgisayar ekipmanları, endüstriyel kontrol sistemleri ve tıbbi cihazlarda sıcaklık kompenzasyonu, ısıl koruma ve sıcaklık monitörizasyonunda uygulanır. Part Status: Not For New Designs.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
B Value Tolerance ±3%
B25/100 3296K
B25/50 3250K
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Part Status Not For New Designs
Power - Max 100 mW
Resistance in Ohms @ 25°C 100
Resistance Tolerance ±3%