NC2D-P-DC110V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 110V
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
NC2D-P-DC110V
NC2D-P-DC110V Hakkında
Panasonic NC2D-P-DC110V, 110VDC coil gerilimi ile çalışan genel amaçlı güç rölesidir. DPDT (2 Form C) kontakt yapısına sahip olan rölede, her bir kontakt 5A akım kapasitesine ve maksimum 250VAC switching gerilimi ile çalışabilir. 8.2 mA coil akımı ile düşük enerji tüketimi sağlayan, 20 ms işletim ve 10 ms bırakma süresi olan bu rölesi, kontrol devreleri, otomasyonda motor kontrolü, ışık anahtarlaması ve endüstriyel uygulamalarda yaygın olarak kullanılır. Silver Nickel (AgNi) kontakt malzemesi, güvenilir anahtarlama performansı sunar. -40°C ile +55°C arasında çalışabilen rölesi, Through Hole montaj şekli sayesinde PCB'ye doğrudan lehimleme yapılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 8.2 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 110VDC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Material Silver Nickel (AgNi)
Contact Rating (Current) 5 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 88 VDC
Must Release Voltage 11 VDC
Operate Time 20 ms
Operating Temperature -40°C ~ 55°C
Part Status Active
Relay Type General Purpose
Release Time 10 ms
Switching Voltage 250VAC - Max