NBPMANN150PGUNV
SENSOR 150 PSIG UNAMPLIFIED SMD
Paket/Kılıf
4-SMD
Seri / Aile Numarası
NBPMANN150PGUNV
NBPMANN150PGUNV Hakkında
NBPMANN150PGUNV, Honeywell tarafından üretilen SMD tipi basınç sensörü ve transdüseridir. 150 PSI (1034.21 kPa) işletim basıncında çalışan bu vented gauge sensörü, maksimum 240 PSI (1654.74 kPa) basınç dayanımına sahiptir. Wheatstone Bridge çıkış tipi ile 0-130 mV çıkış voltajı üretir ve ±0.25% hassasiyete sahiptir. -40°C ile 125°C arasında çalışabilen sensör, 1.8V ile 12V arasında besleme voltajı gerektirmektedir. 4-SMD J-Lead paketi ile board mount uygulamalarında kullanılan bu komponent, barbed port stili ve vented gauge tasarımı ile basınç ölçüm sistemlerinde, hava koşullandırma, otomotiv ve endüstriyel otomasyon uygulamalarında tercih edilmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±0.25%
Applications Board Mount
Maximum Pressure 240PSI (1654.74kPa)
Operating Pressure 150PSI (1034.21kPa)
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Output 0 mV ~ 130 mV (5V)
Output Type Wheatstone Bridge
Package / Case 4-SMD, J-Lead, Top Port
Part Status Active
Port Style Barbed
Pressure Type Vented Gauge
Termination Style J Lead
Voltage - Supply 1.8V ~ 12V