NBPLLNN015PGUNV
SENSOR 15 PSIG UNAMPLIFIED SMD
Üretici
WEC
Paket/Kılıf
6-SMD
Seri / Aile Numarası
NBPLLNN015PGUNV
NBPLLNN015PGUNV Hakkında
NBPLLNN015PGUNV, WEC tarafından üretilen bir vented gauge basınç sensörüdür. 15 PSI (103.42 kPa) işletme basıncı ve 30 PSI (206.84 kPa) maksimum basınç kapasitesine sahiptir. Wheatstone Bridge çıkış tipi ile 0-75 mV arasında sinyal üretir. 1.8V ile 12V arasında beslenebilen sensör, -40°C ile +125°C sıcaklık aralığında çalışmaktadır. ±0.25% doğruluk sınıfına sahip bu komponent, SMD montajı için tasarlanmış 6-pin, lead-free (barbless port) konfigürasyonunda sunulmaktadır. Board mount uygulamalarında ve basınç ölçüm sistemlerinde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±0.25%
Applications Board Mount
Maximum Pressure 30PSI (206.84kPa)
Operating Pressure 15PSI (103.42kPa)
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Output 0 mV ~ 75 mV (5V)
Output Type Wheatstone Bridge
Package / Case 6-SMD, No Lead, Top Port
Part Status Active
Port Style Barbless
Pressure Type Vented Gauge
Termination Style SMD (SMT) Tab
Voltage - Supply 1.8V ~ 12V