NBPDLNN030PGUNV
SENSOR 30 PSIG UNAMPLIFIED DIP
Üretici
WEC
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
NBPDLNN030PGUNV
NBPDLNN030PGUNV Hakkında
NBPDLNN030PGUNV, WEC tarafından üretilen unamplified basınç sensörü ve transdüseridir. 30 PSI (206.84 kPa) işletme basıncı ve 60 PSI (413.69 kPa) maksimum basınç değerlerine kadar ölçüm yapmak üzere tasarlanmıştır. Vented gauge tipi basınç ölçümü sunan cihaz, ±0.25% doğruluk oranına sahiptir. Wheatstone Bridge çıkış tipi ile 0-105 mV (5V) aralığında sinyal üretir. -40°C ile 125°C sıcaklık aralığında çalışabilen sensör, 1.8V ile 12V arası besleme voltajını desteklemektedir. Barbless port stiline ve PC pin termination özelliğine sahip olan cihaz, printed circuit board montajı için uygun olup, gaz ve sıvı basınç ölçüm uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±0.25%
Applications Board Mount
Maximum Pressure 60PSI (413.69kPa)
Operating Pressure 30PSI (206.84kPa)
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Output 0 mV ~ 105 mV (5V)
Port Style Barbless
Pressure Type Vented Gauge
Termination Style PC Pin
Voltage - Supply 1.8V ~ 12V