N57M5127ZD50TG
IC DGTL POT 50KOHM 32TAP 8MSOP
Paket/Kılıf
8-MSOP
Seri / Aile Numarası
N57M5127ZD50
N57M5127ZD50TG Hakkında
onsemi N57M5127ZD50TG, 50kΩ dirençli dijital potansiyometredir. 32 tap çözünürlüğü ile hassas direnç ayarlaması sağlar. Non-volatile bellek sayesinde ayarlamalar kalıcı olarak kaydedilir. Up/Down kontrol arabirimi ile basit entegrasyon imkanı sunar. 2.7V ile 5.5V arasında çalışan, 0°C ile 70°C sıcaklık aralığında işletilen bu bileşen, ses cihazları, otomotiv uygulamaları, endüstriyel kontrol sistemleri ve yazılımla kontrol edilen amplifikatörlerde kullanılır. Cascade pin özelliği birden fazla potansiyometrenin kaskad bağlantısını mümkün kılar.
Configuration Potentiometer
Features Cascade Pin
Number of Taps 32
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Part Status Active
Resistance (Ohms) 50k
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 150
Supplier Device Package 8-MSOP
Taper Linear
Temperature Coefficient (Typ) ±30ppm/°C
Tolerance ±20%
Voltage - Supply 2.7V ~ 5.5V